Mimo że to z ich inspiracji jestem dojeżdżany przez polskie służby i szczuty przez łasą na zaodrzańskie fundusze lokalną klikę - odkłamuję historię Niemców za nich samych i na ich korzyść - choć sam już w rowie, gdzieś za miastem po ciemku ..jak tyle razy przed laty:


Próba zatrzymania krwotoku hejtu


Truthseekerka "od kuchni" feat. pająki eteryczne, żywiące się aurą ludzi. Apel do ludzi ze służb itp. agentów z mojego osiedla a nawet bliżej, żeby w końcu wrabiali mnie w kogoś kim naprawdę jestem np. kucharza, wierszokletę, mitomana itp. Chyba że niemieckim sianem jest aż tak posypane, że stracili już węch i smak kompletnie - bo uczciwość dawno, o wierności polskiej racji stanu nie mówiąc:


Na filmie tłumaczę, dlaczego boję się wyrażać swoje opinie w internecie odnośnie spraw międzynarodowych i relacji Rzeczypospolitej z sąsiadami, a następnie przełamuję strach:


Jak kontrwywiad pracował dla państwa ..ino, że nie dla naszego. Ale kasa się zgadzała, to chłopcy nie musieli myśleć - było fajnie, zadanie pizza kasa wszystko, bezpieczna okolica - i tak przez siedem lat żyli sobie wygodne tu ta sitwa za pieniądze wpłacane mi przez czytelników, argumentując to w swoich wewnętrznych szachrajstwach że skoro tyle ujawniłem i jeszcze żyję, to na pewno jestem jakimś wrogim agentem albo w ogóle kosmitą. Na końcu mieli jeszcze pomysł, żeby mnie zabić skoro jednak nie jestem niczyim agentem - w ten sposób wyciszając sprawę, ale wmieszali się w to inni szanowani ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach, którzy też chcieli mnie zabić, a potem w ogóle obcy - no i w ten sposób się uratowałem, przeżyłem jak zawsze - idąc w największy gnój.Dyskryminacja niezależnych myślicieli w wolnej Polsce przez chciwych gogusiów z kontrwywiadu, dla których kasa była ważniejsza niż orzełek w legitymacji - tj. moje perypetie:Narracja o tym, co wywijali obcy na Ziemi i jak zacząłem szanować niemieckie służby bardziej niż szmaciarzy i zdrajców z polskich - chciwych ludzi, dla których Ojczyzną nie jest już żaden kraj:


Jak polski generał działał przeciw mnie ręka w rękę z NiemcamiKto mnie pierwszy załatwi - przewidywania eksperta.


  A na poniższym materiale: dlaczego nie mam zębów choć czytelnicy próbowali wesprzeć mnie darowiznami, albo jak kontrwywiad przytulił siano i teraz grają na zwłokę, aż ktoś mnie zabije, żeby nie wypłacać mi odszkodowania za lata biedy, głodu, chorób i niebezpieczeństw, gdy nie mogłem godnie walczyć o Polskę i w imię prawdy - bo te ciecie myślały tylko o sobie i wygodnym życiu w trakcie łatwej misji na terenie cichego miasteczka, wymyślając co kwartał przez 7 lat inną hipotezę i inne uzasadnienie, dlaczego wciąż jestem podejrzany, coraz to z innego powodu - aż skończyłem jako żywa przynęta dla Xenomorpha, bo przez ten czas i tak osiągnąłem aż tyle, że teraz już nawet archonci usiłują mnie zabić.


 ..no tym mrugnięciem na końcu dużo zepsułem, bo mi się nie chciało mówić: "cześć, na razie" .. a wszystko co powiedziałem - prawdą.