Na filmie wyjaśniam, skąd brałem antidotum i dlaczego już go nie zażywam. Omawiam najnowsze zmiany w moim wzroku, słuchu i budowie kości. Potem przechodzimy do osób z wielkopolskiej elity, których kłamstwa i małość są odpowiedzialne za zrobienie z topowego polskiego truthseekera i patrioty pożywki dla obcych z kosmosu, pasożytów, psychopatów, zdrajców i zwyrodnialców - w związku z tym obrywa się też masonerii, dla której pieniądze stały się w ostatnich czasach ważniejszym wykładnikiem człowieczeństwa, niż duchowe ideały i moralne zasady. (Inne poruszane tematy: najnowszy incydent ze samobieżnym pomidorkiem, czym są atakowani ambasadorowie, kto widział pająki - wagarowiczów ..oraz pozdrowienia dla służb z całego świata (sorry NSA & Gwardio Szwajcarska, że zapomniałem o was).


Do redakcji nadesłano anonimowy materiał pt. "Gdzie się podziali wszyscy zdrajcy, przecież jeszcze niedawno chodzili tacy pyszni z podniesionymi głowami, pewni bezkarności?"Film zawiera przeprosiny dla prostytutek za porównanie ich ze złodziejską sitwą w polskich służbachTruthseekerka w Polsce. Jakiego poziomu nie przekraczać, żeby zazdrosne jełopy ze służb cię tolerowały:


Sąsiedzka współpraca, czyli jak żyć wygodnie za kompromitowanie patrioty narażającego swe życie, udając przy tym szacowną rodzinkę czcigodnych obywateli. True story from os. Jagiellońskie - ludzie i potwory, zdrajcy i ofiary, kasa a sprawiedliwość. Polska vs Niemcy rękami mieszkańców Środy Wielkopolskiej. Chciwość vs. odwaga cywilna.

25.04.2018

Jak naćpany chodziłem na studia a potem wymazano moje wykształcenie, co polskim służbom - pieskom Niemców którzy dają wafelki - nie przeszkadzało. Ponadto na materiale filmowym: jak moje zboczenie doprowadziło do śmierci Obcego, jak nie niespokrewnione czcigodne osobistości dzwoniły żeby zabrać mi telefon bojąc się, że coś o nich opowiem itd. relacja z mojego studia nr II "Wysypisko". Na filmie w zdenerwowaniu sam sobie zaprzeczam, zamiast "jak umarł (Lech Kaczyński)" powinno być "jak zaginął - i więcej go nie widzieliśmy". Sorry bo tak wszyscy myśleli wtedy że od razu umarł, więc jak gdyby "umarł w sensie formalno-prawnym i w powszechnej świadomości" ..a jakim cudem już po 5 minutach w telewizji leciał pasek informacyjny z tym stwierdzeniem - tego do końca nigdy nie zrozumiem, chyba że przejdę na stronę Rosjan, to może wtedy mi powiedzą. Natomiast polskim agentosom nie płacą za myślenie, tylko za robienie wszystkiego co wymyślą Niemcy, którzy sypią sianem. Ponadto na filmie: ślimak wpi..dala torbę z Burger Kinga, chowam się w chaszcze, zdradam pikantne szczegóły konfrontacji z obcymi, krótka historia mojej działalności itp. hejty na polskie służby okraszone przekleństwami. Dwa razy się peszę, bo akurat ktoś przechodził - obok mojego Żulowood.


Edmund Jan Osmańczyk "Był rok 1945" cyt. str.107: "Cała reszta, Niemcy i zdrajcy (ci ostatni to ludzie polskiego pochodzenia, którzy świadomie szkodzili Polakom), zostanie usunięta z Opolszczyzny bezpowrotnie."

Jak polski kontrwywiad się prostytuował i wyrzucał mi, że Rosjanie mnie nie zabili, a sprzedanie obrazu z kamer w moim domu niemieckiemu dyrektorowi próbował uzasadniać wymówką, że z nimi współpracują i chodzi o to, żeby mnie nie zabijali za ujawnianie rasizmu panującego w pobliskim zakładzie należącym do międzynarodowej korporacji, której Polska pomyliła się z Bangladeszem, a Ukraina z Tanzanią - i jej germański namiestnik myślał, że pracowników tych narodowości da się traktować jak ludzi 3 i 4 kategorii, a niepokornych się pozabija - "bo on jest z wielkiej rodziny" LoL.. No to już nie będą tacy wielcy - a niemieccy siewcy tolerancji dla wybranych bogatych narodów, już nigdy czuć się tak bezkarni w Wielkopolsce ..choć może wielu jeszcze przekupią.
  Dramatyczne smęty o moim życiu - na filmie chwalę się dokumentacją potwierdzającą, że żadna darowizna od nikogo z czytelników przez 10 lat nie wylądowała na moim koncie, więc jeśli komuś zginęły pieniądze ..to można iść z tym na policję lub do centrali PKO BP w Warszawie ..popytać bankierów, polskojęzyczny kontrwywiad kolaborujący z Niemcami i zajmujący się głodzeniem osób przeciwnych germanizacji, a także sprytnych ludzi z mojego miasteczka którzy udawali czcigodnych obywateli o tendencjach chrześcijańsko-patriotycznych ..wewnątrz czterech kątów szczerze życząc mi śmierci, jakby w ich domach nie było kamer i mikrofonów. LOL


WARNING! Hazardous syf na poniższych 3 materiałach wideo, ale zamieszczam je pomimo nieprawdopodobnie wątłych i wątpliwych walorów estetycznych, ponieważ jakkolwiek nakręcono je w moim Żulowood - walcząc z hakami wystającymi z tapczanu itp. kocami spadającymi mi na głowę, przekazuję tam ważne przemyślenia, przynajmniej dla mnie oraz dla osób zaineresowanych tym, co niemieckie pieniądze zrobiły z głowami ludzi pracujących w polskich służbach. Bardzo rzadko za coś przepraszam - ale tym razem przepraszam za nieprawdopodobnie niekorzystne wrażenia wizualne wiążące się z oglądaniem poniższych 3 filmów:


Sukces polskiego kontrwywiadu polegający na zwabieniu osób gotowych sprzedawać polską rację stanu służbom obcych mocarstw - we własne szeregi: (wspaniała przewrotna akcja !) A na poniższym materiale wideo wspólnie zastanawiamy się, ile osób mogłoby być po tej stronie snu, zamiast po tamtej - gdyby śledztwo osób pracujących w odgałęzieniu niemieckich służb zwanym polskim kontrwywiadem na temat tego, czy jestem rosyjskim agentem - nie trwało 7 lat z adnotacją "czekać aż umrze, potem sprawdzić najdokładniej." Pewność jest najważniejsza.. I mamy pewność - co do obecności osób sprzedajnych, tępych i zakłamanych w tej dla bezpieczeństwa Rzeczypospolitej najważniejszej ze służb: