08:40 26 maja 2014

Kosmos nie "wziął" "się" z nicości, ale z wieczności. Dane nadawcy: Pan Bóg. Adres: Wieczność.
Anioły i te inne takie tegesy - to jest wszystko animowany stuff, stworzony następnie.

 I teraz najlepsze: my też jesteśmy animowani, wieczni i niezniszczalni. Obecnie znajdujemy się jedynie w fazie beta-testów w takiej gierce 3D, każdy egzemplarz z osobna jest tu sprawdzany, do której części wieczności ma trafić. Obróbka jest dokładna, testowanie wielostronne, dużo wychodzi "braków". One nie potańcują..cytat z neta, 28 V 2014:

Goscioo : Kolejny "expert" tworzy pseudonaukowy bełkot na zamówienie propagandystów z CIA - konflikt rozpoczął się nie od "aneksji Krymu' ale od zamachu stanu sfinansowanego wspólnie przez Króla czekolady, któremu zamarzyła się prezydentura i CIA, które chciało przejąć dla USA bazy wojskowe na Krymie. Królowi sie udało, Usraelowi nie bo Putin nie czekał jak frajer tylko zareagował. Reszta to bajeczki do prania mózgów durnych gojów.

Książka: Mathis Bortner "Jak dobija się gospodarkę polską od 1989 roku"

str. 25 cytat:
"..aby z całego globu uczynić jedną przestrzeń ekonomiczną, gdzie państwa uprzemysłowione dostarczałyby wyrobów, wykonanych w zaawansowanej technice dla całej reszty świata po najwyższych kosztach produkcji"

"..instytucje zwane międzynarodowymi zostały utworzone po to, aby narzucić ją wszystkimi legalnymi środkami"

"..noszą dobrze znane nazwy jak: (..) Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, GATT, EWG, NAFTA, RWPG"
str. 29 cytat: "..wysoki funkcjonariusz EWG tłumaczył mi, że - ekspert międzynarodowy jest zawsze specjalistą, mianowanym z powodu swych zdolności, aby zawsze udowodnić rezultat poprzednio uzgodniony przez swoich mocodawców".str. 31 cyt: "Od roku 1980 eksperci MFW narzucają rozwiązania państwom pozostającym w trudnościach. Czy możesz mi wymienić choć jedno z nich na świecie, które jest na drodze ku lepszemu?"