Podpłomyk a'la kontrwywiad, czyli jak polskie służby wolały niemiecką kasę od polskiej racji stanu:Na filmie robimy podpłomyki i hejtujemy polski kontrwywiad, czyli dzień jak co dzień. Omawiam też dlaczego ze szkół znikają dzieci o indiańsko-irlandzkiej krwi, a właściwie zapominam wyjaśnić - że chodzi tu o ich zwiększone zdolności paranormalne. Dowiadujemy się też o żyjących w górnych warstwach atmosfery, w trochę innym wymiarze... stworzeniach podobnych do ameb..English version of situation of patriots in Greater Poland on Tomasz Musielak's example:


How I became trutseeker, who kidnapped our president Lech Kaczyński in 2010, how I was targeted by russian and german intels & polish counterintelligence in their famous counter espionage top secret samozaoranie project "Szmaciarstwo-Złodziejstwo-Frajerstwo" that ended up in lots of laugh among european secret services. Other topics covered: how little grey alien left "Nostromo-like" alien embryon in my room and I accidentially killed that shit later in it's first stadium of growth, unwillingly crushing little killer to death by displacing piece of furniture from my coach, that I had previously destroyed while doing overall mess, like usually. Special guests starring & mentioned: dr Peter Beter, Mr Vladimir Putin, Marshall 'Slim Shady' Matters also known as Eminem - and Mark Zuckerberg. To sum it up, normal day in Poland and free stream of my thoughts, on the outskirts of my town Środa Wielkopolska infiltrated by the Germans who offer money to influential people in return for betraying their own nation.


 Na poniższym materiale wideo próbuję wyjaśnić, co się stało z poprzednimi ludzkimi szańcami patriotyzmu i polskiej racji stanu w moim regionie - którzy w przeciwieństwie do mnie, nie byli w Internecie silniejsi niż Białoruś - feat. kilka słów prawdy o ziemniakach, germanizacji i szmacie do dotykania. Bo pytacie często: "Tomek, a co łączy Andrewa D. Basiago z twoją mamą, a Smoleńsk z sytuacją psów w Chinach?" Odp.:

 Ja, Tomasz Musielak. Łączę też gry komputerowe z niewidzialnymi istotami astralnymi zwanymi "kleszczami umysłów", a także zajebiste wiersze z erotycznymi zdjęciami dominujących kobiet. Natomiast kontrwywiad, niemieckie pieniądze i lokalne elity - połączyli się już sami, ja im w tym nie pomagałem; choć też macie trochę racji, bo w jakiś sposób - połączyli się wokół mnie ..i przeciwko mnie. No tak, wszystko niby ładnie łączy się i domyka, tylko nie wiem jeszcze jak spiąć moje hobby: okręty wojenne I i II wojny światowej - z archontami feat. obcym, którzy też mnie chcieli załatwić. Duży robi się gnój, odkąd zabrakło Pimpusia - a jeszcze większy od kiedy przestałem bawić się dragami. Miasto elit spapranych, umoczonych - oraz ludzi, którzy nie boją się o tym mówić głośno. Polak gnie Polaka - w tle niemiecka sałata. Niemiec knuje - Polak pluje. Polak Polakowi wrogiem - Niemiec da prezenty drogie. W hejtitace tłum rodaków - intryga za forsę Krzyżaków. Polacy na siebie skaczą - Niemcy czekają, a i suto płacą. Oby pokój zapanował, a kraj przemysł znacjonalizował.


..krótki materiał filmowy, na którym jem loda oraz opowiadam różne schizy. Film ten nie został wyprodukowany ze środków korporacji oferujących kijki do selfie. Tip: pierwsza połowa filmu to straszne nudy, potem jest trochę lepiej.

Jak polski kontrwywiad prosił mnie, żebym wyrzucał wszystkie śmieci w jednej siatce - ale jednocześnie ukradli mi aż tyle siana od czytelników, że nawet na następną siatkę nie miałem ..nie mogłem już zatem "współpracować"

Pozdrawiam skorumpowane moralnie jednostki, którym jeszcze nie udało im się w nic mnie wrobić, a najlepsze było jak dzwonili do Polaków że jestem szpiegiem po tym, jak w domu mówiłem do siebie "Ni chuya siebia!" cytując znany filmik, a w pracy żartowałem, że na szkoleniu KGB w Leningradzie kazano mi przenosić traktory w zębach itp. brednie. Życzę polskiemu kontrwywiadowi znalezienia w końcu jakiegoś niemieckiego agenta lub agentów wpływu którzy sprzyjają owemu mocarstwu za kasę. Można zacząć we własnych szeregach, można zacząć we władzach lokalnych Wielkopolski.. a mnie możecie sprawdzać dalej, następne 7 lat, i potem 7 ..i znów - marnując pieniądze podatników z lęku przed przyznaniem się do własnego błędu, zazdrości, wygodnictwa i chciwości ..bo tak można skrótowo opisać działania wokół mnie pod względem psychologicznym - analizując postępowanie gogusiów ze służb. Gdybym zdradzał za kasę własny kraj - przecież już dawno pracowałbym dla Niemców, oni biorą każdego.. nie trzeba nawet za wiele sobą reprezentować, wręcz przeciwnie.  Pytanie za 100 punktów: jeżeli jestem zaklasyfikowany jako obcy, to oznacza że tu nie jest mój dom, to nie moja planeta. Czyli gdzie mam dom? Dokąd wysyłać pocztówki-? Bo coś ostatnio kiepsko z myśleniem w strukturach mundurowych, i to od wielu, wielu lat - głównie zajmują się tam liczeniemDo czego to doszło, żeby taki obcy, taki mutant, taki ksenomorf jak ja - był większym patriotą, niż zwyczajni rodowici prawdziwi ludzie Polacy? Do wuja, co to się stało - z tym krajem, z tym regionem, z tą grą pozorów? Gdzie popełniono błąd..
"50-lecie technologii podróży w czasie feat. żale, albo jak obcy zaczęli bać się ludzi.."

 W poniższym wesołym materiale wideo jak zwykle opisuję walkę wielkopolskich elit z germanizacją i szczegóły tej olbrzymiej infrastrukturalnej inicjatywy - wręcz nie mogę się odpędzić, lokalni możni walą drzwiami i oknami namawiając mnie bym dalej to robił, się nie poddawał, deklarując gotowość do udzielenia wszelkiej pomocy :) Lol- to był żart. Co to za elita, co poznikała z ulic - dla kogo oni pracowali, nie pytam bo wszyscy wiecie. Następnie wychodząc poza krąg zagadnień dotyczących moich stron rodzinnych, omawiam zaimplementowanie przez USA w roku 1968 technologii tuneli czasoprzestrzennych w oparciu o odkrycia Nikoli Tesli oraz proponuję przyjęcie nowej strategii w przedstawianiu na filmach, w ksiażkach i w komiksach - kontaktów ludzi z obcymi: "Niech to alieny spie...lają". Uważam że to bardzo dobry pomysł, bo u mnie już się zaczęło - taka nowa perspektywa, nowy obyczaj, nowa tradycja. "Zaczęło się w Środzie..."


Odpowiadam na pytania czytelników i służb, tym razem głównym tematem filmu są doświadczenia z atakowania mnie bronią psychotroniczno- elektromagnetyczną.Jak obcy nie umiał skorzystać z kombinerek
powrót na stronę główną