Różne filmy, które nakręciłem w 2018 roku jako uznany za obcego:
Jak Niemcy chcieli mnie gwałcić
gdzie mnie pochować
Co robić, kiedy widzisz szarego obcego u siebie na chacie
How to disorient alien invader
Jak pogotowie zabierało mnie z domu
Niewytłumaczalna nieśmiałość dowództwa służb
English version - my life of a mutant
Eurobiznes DNA - czego nie rozumiały służby
Jak telepatyczna moc prawie zrobiła ze mnie warzywko
Jak zobaczyć w lustrze kosmitę
Jak wykrakałem sobie obcych
Upgrade testamentu
Racism in modern Germany
gdy nie mogli mnie zastraszyć, przekupić ani złamać
mystery of NATO brains - solved
afera Musielaka
Oświadczenie Tomasza Musielaka
Nieskończoność pieniędzy vs. Nieskończoność sumienia
Skąd się bierze moja siła?
Chciwość w moim bloku, a na twarzach dramat
Prawa obywatelskie dla obcych i mutantów
Broń psychotroniczna w rękach bogatych psychopatów
formal status of mutants & aliens

powrót na stronę główną

 

 Każdego dnia bezskutecznie staram się nie hejtować polskich służb, a jedynym moim sukcesem jest nie przedstawianie krajom NATO szokującej listy ich 10 największych wtop w operacji wokół mnie - bo gimbaza ustrzegłaby się takich potknięć, jakie zanotowali ci partacze.

Jedna rodzina mieszkająca bardzo blisko mnie została wynajęta przez polskie służby do szpiegowania mnie i mojej rodziny, dzięki czemu ci chciwi ludzie mogli porzucić dotychczasową pracę, a inna rodzina - zajebiści członkowie średzkiej elity - jeździli sobie na wakacje za pieniądze, które wpłacali mi czytelnicy, po prostu kradnąc je z mojego konta zanim je tam przyuważyłem, wykorzystując swoje możliwości w sektorze bankowym.

 Generał szmaciarz, który nie miał własnych osiągnięć i by spierdolił na widok pierwszej kosmicznej istoty, która stanęłaby na jego drodze, skompromitował polskie wojsko przed całym światem, przywłaszczając sobie medal przysłany dla mnie przez Amerykanów za odkrycie przed laty obcej istoty rozprzestrzeniającej się przez Internet. Kazał za to swoim ludziom wrabiać mnie w co tylko się da, na co latami poszły ogromne pieniądze podatników. Na końcu dogadali się jeszcze z Niemcami - którzy też nie mogli mnie w nic wrobić, więc zatrudnili rysownika który przerabiał moje ulubione rysunki erotyczne, jakie ogladałem w sieci, tak aby znajdowały się na nich coraz młodsze osoby.

Tego samego dnia niemieckie służby podłożyły mi coś do jedzenia w pracy, na zlecenie pewnego zgrywającego humanistę dyrektora, wskutek czego zaczęły rosnąć mi rogi - a Polacy wykorzystując walkę mojej siostry z chorobą, weszli pod moją nieobecność do mieszkania i zainstalowali kamery w moim pokoju, żeby móc mnie nagrywać i kompromitować, ukazując jak radzę sobie z samotnością ..którą sami u mnie wywołali, odcinając od przelewów od czytelników, przez co nie miałem nawet na dentystę i po dziś dzień wyglądam tak, że każda dziewczyna ucieka.

 Ponieważ Wielkopolska to już jakiś kraj polsko-niemiecki, obowiązuje tu też nazistowski rating i każdy Polak ma przypisaną określoną liczbę gwiazdek - mnie dali jedną, tyle co osobom które dopiero co wyszły z więzienia i to po ciężkich przestępstwach ..dlatego nie mogłem nigdzie znaleźć pracy. Niemcom to było na rękę, bo zawsze byłem przeciwny germanizacji, Rosjanom też ponieważ fizycznie nie udało im się mnie załatwić, no a Polacy argumentowali to sprawdzaniem, jak sobie będzie z tym radził, bo rosyjski agent by wiedział. I tylko nie wiem czemu to sprawdzanie trwało 7 lat, gdy nieraz byłem głodny, tułałem się jak bezdomny, były na mnie zlecenia, dosypywano mi trucizny itp. Pewnie ten generał który nie miał własnych osiągnięć, więc musiał ukraść moje, wie ..bo w tym czasie podróżował sobie za powiązaną z medalem amerykańską emeryturę.

Jak na ludzko-obcą hybrydę, to mam zajebiście wy|ebane i na ludzi, i na obcych. Wiecie czemu.

 Bo pytacie często: Tomek, czemu ty w ogóle nie boisz się przybyszów z kosmosu, dlaczego nie wydają ci się przerażający? Nie zadawalibyście takich pytań, gdybyście wiedzieli to co ja wiem - o sąsiadach i elicie mojego miasta.

Często zastanawiamy się, czy Unia Europejska aby na pewno miała polegać na tym, że na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej niemieckie służby specjalne będą bezkarnie mogły podkładać w zakładowych lodówkach na terenie zakładów należących do szwedzkich korporacji, do posiłków przygotowanych sobie w domu przez polskich patriotów sprzeciwiających się nierównemu traktowaniu pracowników zależnie od ich narodowości, mikrourządzenia powodujące zmiany DNA u osoby, w której organizmie się znajdą - typu wyrastanie rogów.

 Odpowiedzią jest szmal, który ludziom z naszych służb, władz itp. bloków pełnych pozoranckich chrześcijan-patriotów ..skutecznie zasznurował usta.

Ale idąc drogą prawdy i odwagi, zawsze się dojdzie i wszystkich pokona; ci, którzy nigdy tego nie próbowali, nie mieli o tym pojęcia - pozostało im przemontowywanie nagrań z dni, w których miałem taką samą koszulkę.

 Pytacie często: Tomek, czy nie żałujesz czasem, że nie skasowałeś tego zdania, przez które nie dostałeś nagrody? Nie, bo czuję się świetnie i mam twarz, chociaż biedny - a na co byłyby mi wszystkie pieniądze świata, gdybym wewnątrz już po kres swoich dni miał się czuć jak sprzedajna szmata.

Niektórzy mówią: Tomek, może byś przestał hejtować polskie służby i samolubnego złodzieja z generalicji, to będzie lepiej dla Polski? Ja tak nie uważam. Jeśli jest choroba, to udając że jej nie ma, tylko sprokurujemy jej rozwój. Jak jest g.. to trzeba je posprzątać, a nie zamykać oczy i udawać że nie śmierdzi


Pragnę publicznie, przed całym NATO, przeprosić wszelakich agentosów za wyzywanie ich od zdrajców i szmaciarzy - bo nie wiedziałem, że wykonują tylko rozkazy generała - złodzieja ..który tak bardzo nie mógł mnie w nic wrobić, że kazał obserwować moją siostrę jak pali papierosy, moją mamę jak przyjmuje włoszczyznę na działeczkach, rozrzucać woreczki z narkotykami wokół mojego bloku ..a dowiedziałem się, że był też plan, aby hakerzy polskich służb wgrali mi na kompa dziecięcą pornografię - do czego nie doszło, chociaż podobno zrobili to innym osobom, ale nie wiem którym - i zostali aresztowani. Ten szmaciarz sporo narobił gnoju, więc nie mówcie mi, że mam o tym milczeć bo to niepatriotyczne; obcy ani Niemcy nie robili mu żadnych problemów, wiedząc dobrze jaki to patafian działający na szkodę wszystkich ludzi ..i swoją własną - jak się na końcu okazało.

Wreszcie, po wielu latach marnowania pieniędzy podatników, za argument świadczący o mojej pracy dla Rosji przedstawiał - uwaga, hit! : - że nie oglądałem skoków Kamila Stocha ! Nic dziwnego, że skradziony mi medal był jego największym życiowym osiągnięciem, dla którego był gotów wrabiać i zabijać, a potem doprowadził do uznania mnie za zwierzę - mimo że obcy pasożyt jeszcze wtedy ze mnie wtedy wychodził. Moje oświadczenie: zawsze oglądałem tylko Adama Małysza, ponieważ jest moim idolem - nie ze względu na wyniki sportowe, ale w skromności; i prędzej dorównałbym Mu w lotach narciarskich, niż w charakterze.

W przypadku mojej śmierci, zniknięcia lub przejęcia mojego jestestwa przez kosmiczną istotę, moją wolą jest aby odebrany złodziejowi bez honoru amerykański medal trafił do Światowego Muzeum Walki ze Zdradą i Szmaciarstwem w Środzie Wielkopolskiej, jakie można by urządzić w moim pokoju - gdzie po tych wszystkich pająkach, ksenomorfach, szarych, demonach i niewidzialnych istotach.. nie każdy pewnie chciałby mieszkać, choć ja się wysypiam zarąbiście; natomiast pieniądze z emerytury życzyłbym sobie, by trafiły do placówek opiekuńczych, gdzie przebywają dzieci czasowo odbierane rodzicom - na tablety i inne zabawki, ale osobne dla każdego dziecka, żeby nie było tam walki i wzajemnych kradzieży.

Co do miejsca mojego pochówku, to może być pod płotem, obok jakichś żuli czy zboczeńców - ale przede wszystkim, chciałbym być pochowany jak najdalej od tego generała.


"Wiersz bez tytułu, oparty w całości i dokładnie na faktach, którego bohater jeszcze żyje"
Przybył do nas z dalekiej Amazonii.
Niemcy podłożyli mi go do końcówki banana w zakładowej lodówce.
Zamieszkał w moim brzuchu.
Zjadał wszystko to, co ja - głównie warzywa, ale również niespodzianki od służb.
Uzależnił się od syntetycznych narkotyków.
Zmutował w ksenomorfa.
Zmutował w predatora.
Zmutował w coś skrzydlatego, nie dostałem przecieku jaki dokładnie gatunek - miałem sobą reprezentować.
Wyrosły mu skrzydła.
Wyrósł mu laser.
Stał się niewidzialny.
Zjadł chestburstera, który we mnie biegał, a drugiego zmusił do wyjścia przez dolny otwór.
24 maja 2018 r. wyplułem go i wyrzuciłem za okno, myśląc że to demon - skoro przypominał niewidzialną powietrzną kulę.
Nigdy mnie nie skrzywdził, zachowywał się cicho i spokojnie - zresztą jak wszyscy obcy tu u mnie, bardzo kulturalna wiara, miłośnicy cienia, wnęk szafowych, szelestów i dziur w fotelach.
Lata teraz po Wielkopolsce i pewnie obiera marchewkę laserem - typowy wkład Niemiec w bezpieczeństwo państw członkowskich Sojuszu.
Nigdy nikogo nie skrzywdził, kto by mu nic nie zrobił - zarąbisty pająk-Polak-ksenomorf-predator, mutant taki jak ja. Prosiłbym żołnierzy - "niee, was nie zdradzili" - żeby się głęboko i dobrze zastanowili, najlepiej patrząc w moje oczy zbuntowanego replikanta, zanim mu coś zrobią; ten pająk nigdy nikogo nie skrzywdził, a mnie obronił przed ksenomorfami - więc uważam, że ustawa o ochronie zwierząt ma tu zastosowanie; i do niego, i do mnie.

Arachnus predatorus ksenomorfus - gatunek endemiczny; występują głównie w Tomaszach.