W poniższym materiale wideo omawiam dzieje mojej truthseekerki oraz sypię ponurymi anegdotami z miasta gdzie tylko na pozór wszystko lśni i jest cudnie, a w głąb ludzkich dusz i sekwencji czynów - strach zaglądać, że nawet ja się przez chwilę zawahałem, czy to opublikować. Ale jednak trzeba, bo ktoś inny mógł nie mieć tyle szczęścia - i również mnie dawno by tu po cichu załatwili i to wspólnie przyklepali, gdybym nie był taki silny w Internecie; a potem dalej udawaliby ofiarnych patriotów oddanych obywatelskiej służbie, kochające rodziny gotowe do poświęceń itp. syf że cały świat się odtąd będzie śmiał z tych żenujących samolubnych aktorzyn, choćby mnie już nie było. Tu jest Polska - i tu będzie Polska.. . Nie będziemy już hejtować, ale co się musiało stać - to się musiało stać, skoro k.. tyle lat bezkarnie wyprzedawali ziemię, za którą dziesiątki pokoleń przodków przelały baseny krwi.Na filmie znajduję jakiś rowerek i zlew, gadamy też o narkotykach, jak z nich wyjść oraz czemu najlepiej w nie w ogóle nie wchodzić ..a także jak się zachować w przypadku spotkania przedstawciela obcej kosmicznej cywilizacji (Tak, zgadliście - wypłacić mu w ryj; oni nie przybywają tu w pokoju, ani w dobrych intencjach. Cała ich pokojowość polega na tym, że zjawiają ci się w pokoju - w dodatku bez zaproszenia).


Poniżej zwykła relacje a'la codzienny dzień patrioty - czyli jak wystarczyło być narkomanem żeby zostać bohaterem, ale to nie ja się tak wybiłem - tylko lokalne elity poszły na dno (za kasą..) :


Platoński mit o jaskini w jak najbardziej nieoczekiwanym przełożeniu na realia moich okolic A poniżej materiał, na który wszyscy czekali - czyli zapowiadam, kiedy się poddam:


16 IV 2018 : właściwy człowiek wśród właściwych szmaciarzy   Jak polski kontrwywiad zrobił z siebie złodzieja i niemiecką wydmuszkę, siedem lat sprawdzając czy nie jestem rosyjskim agentem, biorąc za to kasę zza Odry - bo hipotez Albanii by tak nie łykali, gdyby nie było tak dobrze posmarowane - a na końcu czekali aż umrę otruty albo z uduszenia czy też może ktoś mnie wreszcie załatwi. I bardzo jest im teraz przykro, tym oficerom którzy nie mają prawa nosić legitymacji z orłem białym, że ani nie umarłem, ani nie okazałem się wrogim agentem - ponieważ siano wpłacane mi przez te wszystkie lata przez czytelników-patriotów, którego dopływ blokowali ..."gdzieś im w międzyczasie zaginęło". Szmaciarze.


Czym się różni kontrwywiad po wschodniej stronie Wisły, od tego po zachodniej? Po wschodniej stronie Wisły chłopaki mają sukcesy w powstrzymywaniu obcego mocarstwa i dojeżdżaniu jego agentów. Po naszej stronie rzeki chłopcy współpracują z agentami obcego mocarstwa, a sukcesy mają w aż trzech dziedzinach: 1. niezauważanie kolonizacji ekonomiczej i przejęcia regionów metodą "kasa dla elit" 2. głodzenie, dojeżdżanie i atakowanie bronią elektromagnetyczną patriotów-truthseekerów 3. podprowadzanie kasy wpłacanej przez czytelników-patriotów twórcom niezależnych mediów, takich jak np. ta witryna. Jak ci agenci "polskiego" kontrwywiadu chronią polskich obywateli? Tak, że jeśli jacyś bogacze "na lewo" wykupią z uniwersytetu teczkę z wszelką dokumentacją 5 lat studiów osoby czynnie przeciwstawiającej się germanizacji - te gnoje nadal się do nich łaszą. Bo dla nich kasa jest ważniejsza niż orzeł biały. Nie wiem kto ich przyjmował do tego kontrwywiadu, tym zajmę się potem - ale najpierw z tych kolesi zrobię taki przykład, że przez 43 lata żaden Polak nie pomyśli o tym, by zdradzić rodaka dla Niemca. Gdyby trwała wojna, to wiadomo: kara śmierci - ale inne byłoby wykonanie: nie rozstrzelanie, nie powieszenie, nie krzesło elektryczne - tylko naokoło domów tych zdrajców ustawiłoby się specjalne dmuchawy, których wyloty podpięłoby się do wszystkich okien, drzwi itp. komina. A potem zaczęłyby wdmuchiwać pieniądze, dużo banknotów - ile wlezie, aż wypełniłyby dom szczelnie pod sufit ...skoro tak im na tym zależało...czyli jak koleś z polskiego kontrwywiadu spał czekając aż mnie zabiją, a potem waflował bogaczom niezależnie od narodowości, ani co sobą reprezentowali. Omawiam niemiecką walkę z przeciwnikami germanizacji rękami polskich karierowiczów oraz lipne dochodzenie polskich służb wokół mnie, polegające na tym że ciągle tych "agentów" wokół siebie widziałem - ale darowizn wpłacanych mi przez czytelników z całego kraju nigdy nie zobaczyłem, bo to brali do siebie, dzieląc się w ramach sitwy.
  Skąd przybywamy, po co hejtujemy. Na poniższej pixelozie wideo opowiadam swoje wspomnienia z poprzedniego życia i zastanawiam się, czy są prawdziwe - czy może dziecku ktoś to wgrał, niby katrdridż wetknęliby w komputerek.
Mind parasites - how and why all the nations should unite against interdimensional beings, oppressing humanity since the time immemorial:20.04.2018   Na filmie uczymy się o zmianach w wielkopolskiej poziomicy zdrady. Spada stężenie sitwy.. Ciśnienie bezkarności pikuje ostro w dół !

Zdrada po wielkopolsku, czyli jak narkoman został bohaterem. Niemiecki plan sprowokowania wojny między Polską a Rosją w celu wkroczenia później na pobojowisko + przeprosiny dla starszych pokoleń za to, że jeszcze nie ogarnąłem chciwych ludzi wywindowanych przez niemiecki kapitał na szczyty wielkopolskiego przemysłu i lokalnych władz, którzy wyprzedali dorobek trudu pracy ojców oraz ziemię przesiąkniętą krwią dziadów:


Jak zachodnioeuropejscy myśliciele i humaniści-pozerzy postrzegają przyszłość tolerancji i antyrasizmu, czyli: waflowanie bogatym narodom, a kij w oko biednym..

  Jak polsko-niemiecka sitwa ze służb rozumiała wolność słowa i poglądów, dając mi do zrozumienia że dostanę w końcu kasę, którą przez 10 lat wpłacali mi czytelnicy, i przestaną wrabiać mnie w rosyjskiego agenta, gdy tylko zacznę realizować rację stanu Berlina szczekając na Rosję i przestanę sprzeciwiać się germanizacji mojego regionu - Wielkopolski:

22 IV 2018 Jak Wielkopolanie namawiali mnie, żebym przestał denerwować Niemców, wziął kasę i poszedł do domu oglądać filmy o oporze przeciw germanizacji 140 lat temu, zasłoniwszy firankę. Czy byłoby tak samo, gdyby graniczyła z nami Etiopia - i sąsiedzi nie mieli posypać kasą za przymykanie oczu na germanizację regionu? Co to są za ludzie, te nasze elity?..


Matematyka jest nauka ścisłą. A filozofia nie, i nigdy nie może nią być. Fundamentem gmachu matematyki są liczby i znaki działań, a one są jak beton. Natomiast fundamentem gmachu filozofii jest język: słowa ..gry słów - i metafory. A ten fundament - to nie beton, ale łaka, torfowisko, żywa ściółka leśna. Dlatego osoby uważające, że filozofia może być nauką ścisłą - uważam za umysły tresowane, których jedyny życiowy dorobek to naczytanie się książek autorstwa poprzedniego pokolenia cieciów.
 To było streszczenie mojej pracy magisterskiej z 2004 roku, a ponadto na filmie: dowody, że nie otrzymałem żadnych darowizn itp. przelewów, więc niech nikt nie chrzani, że kłamałem - bo na wyciągach nic nie ma, tak jak i na koncie się nie pojawiło. Po tym krótkim wstępie, wymieniam swoje największe życiowe sukcesy oprócz 2 o których zapomniałem: odkrycia istoty rozprzestrzeniającej się za pomocą elektryczności i dźwięku z filmu, który chodził po YouTube ..no i kiedyś jak na hali strzeliłem bramkę z własnej połowy a to była taka luta, że przełamało ręce bramkarzowi - bo to też było dobre ..i niezapomniane.


Przepraszam, że na materiale filmowym mam zamknięte oczy, ale już zasypiałem i tylko taka myśl wpadła - natomiast lampka z telefonu niesamowicie wypala mi oczy. O tym jak istoty z innego wymiaru usiłują wywołać między ludźmi hejt, zło i nienawiść - którymi się żywą. Polak na Polaka, Żyd na Palestyńczyka, Wietnamczyk na Chińczyka - i tak dalej..


23 IV 2018 Jak obcy dobrał mi się do pizzy i potem była niedobra, a warzywa rozrzucone - szukał sk..wiel mięsa, tylko że mięso w pizzy jest zawsze stare więc go unikam. Dlatego chłopak się nie najadł i nie urósł - gdybym nie zamówił Vegetariany, historia świata mogłaby się potoczyć zupełnie inaczej.

24.04.2018   Ponieważ kontrwywiad wszystkie środki wpłacone mi kiedykolwiek przez czytelników rozdzielił między siebie i nie nie-sąsiadów wynajętych do montowania kompromitujących mnie nagrań ..a kiedy nie mogli już tak robić, zaś patrioci postronni z lokalnych elit wszystkiego nie zdołali ukraść - pozostałą część zamrozili na osobnym koncie do którego nie mam dostępu, i czekają aż umrę żeby się tym podzielić - na filmie zawarłem swoją ostatnią wolę na wypadek mojego zaginięcia i mówię, co zrobić z pieniędzmi - powołać za to komisję śledczą w wydziale wewnętrznym służb do zbadania wszystkich przegięć, przekrętów i przywłaszczeń w siedmioletniej operacji sitwy z polskich służb wokół mnie pod zarzutem, że wiedziałem więcej niż wywiad a mimo to żyję - jakbym k.. miał za to przepraszać, a zwłaszcza takich cieciów.
* errata do filmiku -bo tak bardzo się spieszę, że połykam sylaby- "lokalna policja do niej (kliki) nie należy" *  Czy warto zamawiać wegetarianę, jeśli archonci próbują cię zabić podkładając zarodki obcych, czy powinien powstać specjalny parking dla wynajętych na mnie morderców - i jak to jest kompromitować rodaka i przedstawiać go w złym świetle, byle sianko płynęło kolejne miesiące a mniejsza o Polskę. "Nie ma mocnych" na "samych swoich" Beka jak na filmie, tylko tam ludzie nie byli tacy niegodziwi, kłaki bydlaki dostali padaki, psiaki zbierali haki & draki, to są kułaki...) = agentosy. Kto posiedzi? Sąsiedzi
Sojusz wojskowy Polski z rasą ksenomorf ?

Kolejny dzień na Nostromo-bis, czyli zwykła relacja z moich spraw:Nowoczesny rasizm międzyplanetarny i jak z nim walczyć. Czy mamy prawo zabijać istoty z innych światów tylko dlatego, że są inne ..albo że nie mieszkają w iglo, lecz innych potrzebują domów.

Dylematy mutanta - jak ukradli mi medal, ale podłożyli pająki, ukradli wyniki mojej pracy, ale podłożyli czynnik mutujący DNA, jak byłem patriotą truthseekerem nieprzekupnym narkomanem lubiącym dominujące kobiety - a wrobili mnie w geja sadomasochistę, zdrajcę kraju, pedofila, fałszerza i agenta kosmitów. A teraz sobie idźcie machać flagami ..i wieczorami pić piwo!


Według planu masonów, miało być ogłoszone, że to od narkotyków syntetycznych. Pająk w brzuchu, pająk w gardle, laptop w mózgu, podwójne mięśnie, rogi na czole, ośmiornica w szyi i cybernetyczne oko ..no, to musiałby być ostry towar!
Jak nie mogli mnie w nic wrobić, a wiedzieli że sfabrykowane zarzuty bym odparł - więc podłożyli mi coś do jedzenia, to coś zaczęło we mnie rosnąć, tajny sąd uznał mnie za zwierzę, poszli wtedy do cioci i przyznała się za mnie do czegokolwiek zapragnęli "byle tylko nie było rozgłosu". Stawiam też swój typ, jakie kraje stały za zbiorowym zaginięciem naszej delegacji nad Smoleńskiem.

powrót na stronę główną